DARMOWA DOSTAWA: paczkomaty InPost Smile od 50zł., dla pozostałych zamówień powyżej 300zł.!
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Produkcja

Witajcie Nasi drodzy przyszli klienci!

Na rynku istniejemy już od ponad 15 lat! Od początku swojej działalności specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości zasilaczy impulsowych oraz kabli zasilających AC.

 

Aby sprostać wymaganiom naszych klientów oraz mieć możliwość dostosowania naszych produktów do potrzeb klienta uruchomiliśmy linię produkcyjną, która oferuje usługi:

- lutowania

- obtrysku

 

- cynowania przewodów

- produkcji kabli DC

- produkcja kabli do oświetlenia LED

- konfekcjonowania

 

Posiadamy takie maszyny jak:

- wtryskarki do małych elementów

- automat do cięcia i odizolowywania przewodów

- automat do zwijania przewodów i twistbandu

 

- automat do pakowania w woreczki z nadrukiem

 

- krępiarka do zaciskania złącz

- ploter i laminator do produkcji etykiet

Jednak najważniejszym ogniwem naszej produkcji jest nasz wykwalifikowany zespół w zakresie lutowania, obsługi maszyn i dużego doświadczenia!

Posiadamy również własne laboratorium wyspecjalizowane w testowaniu zasilaczy, kabli i produktów LED. Dzięki czemu jesteśmy pewni jakości jaką oferujemy!

 

Naszym atutem są wysokogatunkowe produkty, dbałość o klienta oraz terminowość. Wierzymy, że zadowolony klient jest podstawą sukcesu do udanej współpracy.

Od początku swojej działalności pracujemy na wysokiej jakości surowcach co pozwala Nam oferować wysokiej jakości produkty, a nasz zespół dba o najwyższą jakość wykonania. Dzięki czemu spełniamy nawet największe wymagania.

Chcemy się rozwijać i staramy się poszerzać naszą ofertę w zakresie bieżącej produkcji, jak również poprzez realizację indywidulanych zamówień naszych klientów.

Wszystkie nasze produkty są objęte 3-letnią gwarancją. A z naszych usług korzystają klienci z całego kraju oraz zagranicy!

 

Liczymy na długotrwałą współpracę! ZAPRASZAMY!

pixelpixelpixelpixel